Вівторок, 15 жовтня

Новини

25.06.2019 12:00

Поліція перевірятиме дзвінки про замінування, перш ніж їхати на виклик

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Міністерство внутрішніх справ пропонує переглянути алгоритм дій поліцейських під час реагування на повідомлення про мінування, зокрема, спочатку перевіряти, чи це  повідомлення не є "фейком".

Також МВС планує внести зміни до Кримінального кодексу України для посилення відповідальності за скоєння завідомо неправдивих злочинів.

"Через масові повідомлення про мінування ми ініціюємо підготовку проекту змін до наших внутрішніх правових актів, які уточнюють регламент реагування органів правопорядку на такі повідомлення. Також готуємо зміни до Кримінального Кодексу для посилення відповідальності за такі повідомлення", –заявив директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

За його словами, міністерство пропонує збільшити термін кримінальної відповідальності та обмеження волі на строк більше шести років, а також передбачити додатково конфіскацію майна в таких випадках

Як поянив Артем Шевченко, найчастіше повідомлення про мінування надходять від ботів із Росії та непідконтрольних територій на сході України. Це роблять за допомогою IP-телефонів та інтернету.

Зазначимо, за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності статтею 259 ККУ передбачено до шести років позбавлення волі.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту