Середа, 18 вересня

Новини

04.07.2019 12:00

В Україні хочуть змінити рух транспортних засобів

версія для друку

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

"Зараз же в Україні діє лише класифікація вулиць і доріг в залежності від групи населених пунктів: загальноміські, районні, житлові. Ми пропонуємо поділяти вулиці в залежності від того, на кого вони розраховані:на пішоходів, велосипедистів, громадський транспорт, тощо" – заявив Лев Парцхаладзе.

Зараз же в Україні діє лише класифікація вулиць і доріг в залежності від групи населених пунктів: загальноміські, районні, житлові тощо. Планується змінити  підхід до організації як пішохідної, так і транспортної інфраструктури в містах.

Згідно з новими змінами пішохідна  доріжка розрахована виключно для пішоходів з можливим суміжним рухом велосипедистів, по велосипедній доріжці дозволено рух лише велосипедистів, а магістральна вулиця загальноміського значення повинна бути облаштована широкими тротуарами, регульованими  наземними пішохідними переходами та обов’язковими велосмугами.

Цей перелік наразі доопрацьовують, крім цього, відповідно до категорій вулиць за функціональним призначенням будуть встановлюватися вимоги та рекомендації до ширини кожної з цих функціональних зон.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту