Середа, 16 жовтня

Новини

15.07.2019 12:00

Нацполіція Львівщини працює в посиленому режимі

версія для друку

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Сьогодні правоохоронців Львівщини перевели на посилений варіант несення служби для гарантування вільного волевиявлення громадян під час позачергових виборів до Верховної Ради України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства. Поліцейські працюватимуть в посиленому режимі до завершення виборчої кампанії – йдеться у повідомленні.

Забезпечувати правопорядок під час виборів будуть працівники підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області, поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, а також офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

У посиленому режимі працює ситуаційний центр, працівники якого забезпечують моніторинг та управління нарядами поліції на місцях. Для належного реагування на повідомлення про скоєння порушень публічного порядку чи виборчого законодавства створять додаткові слідчо-оперативні групи. Також сформують додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів.

Під час виборів правоохоронці цілодобово охоронятимуть 12 окружних виборчих комісій на Львівщині, усі дільничні виборчі комісії, виборчу документацію, слідкуватимуть за дотриманням публічного порядку поблизу кожної дільниці, а також виконуватимуть усі функції, передбачені чинним законодавством.

Поліцейські закликають мешканців не порушувати виборче законодавство чи публічний порядок, бути взаємоввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також звертатися на оперативну лінію 102 у разі, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту