Понеділок, 20 cічня

Новини

23.10.2019 12:00

Польська компанія вирішила продати львівський Ідея Банк

версія для друку

Про це повідомляє Finclub.

Вчора, 22 жовтня, польська компанія Getin Holding S.A., що базується у Вроцлаві, повідомила на сайті Варшавської фондової біржі про підписання листа про наміри з фондом прямих інвестицій.

"У листі про наміри фонд висловив бажання купити до 100% акцій "Ідея Банку", що базується у Львові, і до 100% ТОВ "Нью Фінанс Сервіс", зі штаб-квартирою в Києві", – йдеться в повідомленні компанії.

Наразі Фонд проведе 6-тижневе дослідження компаній і комплексну юридичну експертизу, а після її позитивного результату узгодить умови даної транзакції, включаючи розмір пакета акцій та часток потенційної угоди.

Getin Holding S.A. погодився надати Фонду виняткові права на переговори про продаж "Ідея Банку" і "Нью Фінанс Сервіс" на період до 1 січня 2020 року. А регулятивний капітал "Ідея Банку" станом на 1 жовтня становив 877,5 млн грн (35 млн доларів).

Найбільшим бенефіціаром Getin Holding S.A. є громадянин Польщі та Мальти Лешек Чарнецкі. До складу Getin Holding S.A. входять компанії: Idea Bank (Польща), Idea Leasing, Idea Expert, Tax Care, M.W. Trade, Idea Bank (Україна), Idea Bank (Білорусь), Idea Bank (румуно), Carcade (Росія).


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту