Понеділок, 20 cічня

Новини

24.10.2019 12:00

Управитель ТЕЦ Новояворівська і Нового Роздолу заборгував Укртрансгазу майже 388 мільйонів

версія для друку

Про це повідомиоа прес-служба АТ "Укртрансгаз".

Станом на 22 жовтня, ПП "Гарант Енерго М", управитель арештованих Новояворівської і Новороздільської ТЕЦ, має заборгованість перед Укртрансгазом на майже 388 млн грн за період з листопада 2018 до квітня 2019 років.

Із цих коштів 370,6 млн грн становить борг за несанкціоновані відбори газу, 16,9 млн грн – за транспортування та 0,2 млн грн – за обслуговування вузлів обліку газу на газорозподільних станціях спеціалістами Укртрансгазу.

"Накопичена заборгованість та відсутність жодних дій з її урегулювання унеможливлює подальше постачання газу для "Гарант Енерго М".

Господарський суд міста Києва у вересні-жовтні 2019 року прийняв рішення про задоволення трьох позовів АТ "Укртрансгаз" до ПП "Гарант Енерго М" про стягнення вищевказаної заборгованості. Укртрансгаз готовий до врегулювання питання щодо реструктуризації боргів, щоб забезпечити вчасне підключення до тепла споживачів підприємства-боржника, однак жодних кроків з боку представників "Гарант Енерго М" наразі не вчинено" – повідомляють у АТ "Укртрансгаз".


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту