П'ятниця, 24 cічня

Новини

30.10.2019 12:00

У Буському районі хворі на цукровий діабет залишилися без інсуліну

версія для друку

Під час сесії Львівської обласної ради під час обговорення депутат від ВО "Батьківщина" Степан Рак звернувся до першого заступника голови ОДА Василя Лозинського щодо фінансування закупівель інсуліну для діабетиків.

"Щойно отримав повідомлення від голови Буської районної ради, що в районі є проблема з інсуліном. Така проблема є і в інших районах. Я би просив вас взяти дане питання під свій контроль і посприяти вирішенню даного питання" – заявив Степан Рак.

Василь Лозинський із трибуни обласної ради відповів, що уже мав розмову на цю тему з Богданом Гловою і заявив, що така ситуація по всіх районах. 

Як повідомляє "Буський медіа портал" голова райради Богдан Глова розповів, що заборгованість аптекам за надання інсуліну уже перевищує 300 000 грн., а гарантована державна субвенція на це лікарство не приходить.

"Ще 8 жовтня підняв дане питання на нараді Асоціації місцевих рад "Ради Львівщини" в присутності обласних керівників і керівники області обіцяли розв’язати дану проблему шляхом організації перенаправлення коштів, які раніше були виділені на народження дітей для вирішення цього питання" – наголосив Богдан Глова. 

На сесії обласної ради на медичні заклади області з обласного бюджету було виділено 25 млн. грн., проте голова обласної ради Олександр Ганущин повідомив, що ці кошти підуть на погашення заборгованості по зарплаті медиків (і це переважно в ОТГ), хоча в приватних розмовах говорилось, що частина з цієї суми піде на пільгові медикаменти, в тому числі на інсулін.

"Якщо ані держава, ані область не допоможе в питанні фінансування закупівель інсуліну, прийдеться забирати кошти з інших статей для вирішення зазначеної проблеми. Але тоді державній владі потрібно визнати про провал взятих на себе зобов’язань перед людьми" – йдеться у повідомленні.
 
Голова райради Богдан Глова наголосив, що з районного бюджету вже виділено додатково біля 800 000 грн на заробітну плату медиків, аби не допустити заборгованості по зарплаті. 

Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту