Понеділок, 20 cічня

Новини

10.12.2019 12:00

У грудні ціна на газ для населення зменшилася на 12%

версія для друку

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Нафтогаз України знизив ціни на газ у грудні 2019 року для потреб населення та інших споживачів, що отримують газ на регульованих умовах (ПСО) на 12,7%, порівняно із листопадом цього року.

Зокрема, у грудні ціна газу за тисячу кубометрів становить 4277 грн (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і витрат на транспортування) або 5 132 грн з ПДВ.

Крім цього, Нафтогаз встановив з 1 січня до 1 травня 2020 року гарантовану оптову ціну газу для споживачів, яка зафіксована на рівні 5 500 грн за тисячу кубометрів без ПДВ і складе від 7,2 до 7,8 грн за куб.м, в залежності від витрат на транспортування газу по газопроводах, а також націнки газзбутів.

Як пояснили в Нафтогазі, з 1 січня 2020 року і до кінця опалювального сезону всі домогосподарства і виробники тепла автоматично будуть отримувати газ за гарантованою ціною. У той же час, будь-який споживач може відмовитися від запропонованої гарантованої ціни і вибрати щомісячну ринкову ціну. У цьому випадку, з 10 по 24 грудня таким споживачам необхідно звернутися в свої регіональні збутові компанії.


Інтерв`ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Здоров'я

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Спорт

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту