Неділя, 17 листопада

Політика

01.08.2014 12:26

Активіст Народної самооборони Володимир Почаєвець пролобіював для родичів дві земельні ділянки у Винниках

версія для друку

Про це «Галицькій правді» розповіли мешканці Винник, які підозрюють, що активна громадська діяльність Почаєвця в «Народній самообороні» є лише прикриттям земельних оборудок депутата. 


Отож в 2011 році Винниківська міськрада проголосувала за відведення земельної ділянки громадянину Ігорю-Юрію Маркевичу у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку на вул. Яворницького. Як стверджують винниківчани, Маркевич – це рідний дід Почаєвеця.А вже в липні 2014 року міськрада ухвалила надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Богдану  Невінському , знову ж таки, на вулиці  Яворницького, для будівництва і обслуговування житлового будинку.   Невінський – також родич Почаєвця. Якщо у першому випадку мова йшла про ділянку площею 0,1000 га, то у другому – площею 0,0789 га. «Виходить, що депутат Почаєвець на публіку заявляє про те, що бореться з корупцією, зі злочинною владою, за те, щоб люди жили по-новому, а поза очі займається тим, що прибирає до рук земельку у Винниках. Але якщо так, то тоді чим він кращий від рекетирів?», - обурюється пан Ростислав. 

Мешканці Винник планують звернутись до керівництва НРУ та «Народної самооборони» з тим, щоб останні дали свою оцінку діям Володимира Почаєвця.

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту