Неділя, 17 листопада

Політика

25.09.2015 17:57

Успішні господарники Львівщини, Ігор Дума та Микола Рогуцький, долучилися до політичної партії «Наш край»

версія для друку


ІГОР ДУМА


Довідка :Президент Львівської обласної організації роботодавців транспорту.Народився 15 жовтня 1951 року, у Львові.Освіта вища. Академік Транспортної академії наук України, кандидат технічних наук, кавалер ордена «За заслуги» III-II ступенів, Заслужений працівник транспорту України.Громадянин України.Безпартійний.Захоплюється Ігор Михайлович автомобілями, інакше не був би автомобілістом, прихильник швидкості, та лише тоді, коли сам за кермом: «За кермом я відпочиваю, думки від роботи відволікаються, сповнююся відчуттям дороги». За кермом він у будь-яку пору року і погоду — така вже у нього робота. Найважливішим та найціннішим досягненням є любляча родина, ніщо не зможе завадити йому, щоб поспілкуватись та провести свій вільний час із нею. Разом з коханою дружиною Марією виховав двох доньок — Надію та Оксану. Ігор Михайлович приєднався саме до партії «Наш край», щоб займатися тим, що вміє – розвитком рідного краю. Ігор Дума впевнений, що Україні потрібні  досвідчені люди справи, які своєю працею довели власну ефективність в рідних містах і селах. 


МИКОЛА РОГУЦЬКИЙ


Довідка :Власник "Західноукраїнського автомобільного дому" (дилер "Мерседес" у регіоні), президент корпорації "Артор" (сільськогосподарські підприємства). Народився 26 березня 1961, у м. Львові.Освіта вища.Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка.Відомий меценат – керівник благодійної організації «Галицька ліга меценатів».
Громадянин України.
Безпартійний.
Микола Богданович підтримує ідеологію партії «Наш край», адже переконаний, що розвиток рідного краю – відповідальність місцевих лідерів-господарників.Микола Рогуцький йде на вибори не з обіцянками, а з конкретними справами. Вважає, що у владу йдуть не володіти, а наводити лад. Адже хто, як не підприємці, знають, як утвердити бізнес, що посприяло би в отримуванні нормальної заробітної плати, позитивно вплинути на всі ланки добробуту держави. «Я - позапартійний, фінансово ні від кого не залежний, і зумів навести порядок у такій маленькій країні, як концерн "Артор", тому й хочу зробити щось конкретне для свого рідного краю. Пам'ятаю завжди слова мого батька, що якщо я не буду допомагати людям, і мені ніхто ніколи не допоможе. Є можливість допомагати - я це й роблю».

Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту