Неділя, 17 листопада

Політика

26.09.2015 11:21

Богдан Піх приєднався до політичної партії «Наш край»

версія для друку

З людьми, серед людей і для людей працюватиме успішний господарник Львівщини.

Довідка :

Начальник Львівської залізниці.

Народився 17 березня 1955 року у с. Твіржа, Мостиського району Львівської області.

Освіта вища.

Закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту за спеціальністю «Управління процесами перевезень на залізничному транспорті».

Має відзнаки та нагороди: знак «Почесному залізничнику» (1998 р.), Почесне звання Заслужений працівник транспорту» (1999 р.), Орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2003 р.), знак «Шахтарська слава» ІІІ ступеня (2004 р.), нагрудний знак «Почесний працівник транспорту України» (2006 р.), Почесна Грамота Кабінету Міністрів України (2009 р.).

 

Богдан Петрович долучився до політичної партії «Наш край», бо підтримує думку про те, що професіонали, які працюють поряд з людьми, як ніхто знають, що турбує кожного громадянина, і готові працювати задля захисту своїх земляків. Люди, які розуміються у тонкощах роботи залізниці і знають Богдана Піха як кваліфікованого керівника, талановитого організатора, не сумніваються, що поставлені завдання буде виконано вчасно та якісно. Адже секрет професійного успіху в Богдана Петровича простий - насамперед у поставленому завданні треба розібратися самому, знайти та проаналізувати шляхи виконання. Далі - організувати систему і забезпечити належний рівень контролю, аж поки не переконаєшся, що система працює як годинник. Відтоді вона сама примусить усіх чітко виконувати належне. Справжні залізничники - це люди із залізною виконавською дисципліною.

Богдан Піх вважає,  що досвід господарника допоможе забезпечити ефективне розв'язання проблем громади у рідному краї. Адже не кожен може тонко відчувати віяння часу, потреби людей. До снаги це лише сильному і мудрому керівнику.

А прихисток душі, Богдан Петрович знаходить у родинному колі, у щирих розмовах з сином.

 


Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту