Неділя, 17 листопада

Політика

06.07.2016 16:00

Тягнибок знайшов нову Фаріон

версія для друку

Загальновідомо, що українські партії відстоюють інтереси не народу, а лише своїх лідерів або ж олігархів, які ховаються за плечима партійного керівництва.

Нічого дивного, що ці партії формуються за певними шаблонами, в яких стільки ж справжнього життя, як у комедії дель арте або в добре відомій нам різдвяній шопці. Як у різдвяному вертепі обов’язковими елементами є фігури Ісуса Христа, Матері Божої та святого Йосипа, так само в кожній партії мусить бути Лідер, Офіційний Спікер та Полум’яний Борець.

Крім цих основних, і в шопці, і в партії можуть також бути пастушки, домашня худоба, три царі та інші персонажі. Іноді та чи інша фігура зношується і тоді її заміняють іншою, такою ж самою і вона виконує ті самі функції, вистава продовжується.

Виглядає так, що у партії ВО «Свобода» вирішили замінити фігуру Фаріон. Справді, «Орлиця» вже остаточно нав’язла на зубах зі своїми постійним скандалами: то вчинила скандал у дитячому садочку, то засвітилася зі своїм членством у КПРС, то зовсім недавно ні з того ні з сього напосілася на переможницю Євробачення Джамалу. Від такого спікера партії самі електоральні збитки.

Тому Тягнибок вирішив провести кастинг на нового Спікера Партії і Борця за Українську Мову. Цей пост буде віддано калуській вчительці Оксані Тебішевській, якщо вона, звичайно, зуміє перемогти на виборах у 85-му виборчому окрузі.

Відомо, що вчителі є, як правило, авторитарними особистостями. Воно й зрозуміло: якщо ти рік за роком маєш справу з особистостями незрілими та безвідповідальними, котрих ти безумовно й категорично переважаєш за розумом, досвідом і соціальним статусом, то мимоволі станеш авторитарним. Після 30 років в освіті пані Тебешевська, й справді, подекуди нагадує інтонаціями екзальтовані промови пані Фаріон. Вона так само обмежена і так само нещира. Однак ані харизми, ані темпераменту Фаріонші у Тебешевської поки що й близько нема.

Варто лише подивитись на відео з керівником івано-франківської «Свободи» Василем Поповичем, де Тебешевська мовчки ковтає, сарака, його недорікуватість, його русизми про українську мову та непатріотичні обмовки (відео). І оце ідеал справжньої націоналістки? Просто сором!

Хіба що багаторічна притлумленість вчительки української школи, як часто буває у подібних педагогів, вирветься за першої ж нагоди, як той чортик з табакерки, і вискочить на білий світ маленький фюрер, і заверещить «Хальт!» – крок праворуч-ліворуч – розстріл.

По-хорошому,  вчительці Тебешевській  вже варто подумати про безтурботну пенсію, про пенсію, а не про парламентські спокуси, стреси і нерви. Про здоров’я у такому віці треба вболівати, про здоров’я, бо воно справді одне і богомдане. Тому Тебешевській краще піти на пенсію, а популістам зі «Свободи» – на смітник історії.

У «свободівців» й так, що не день, то скандал. Партія Тягнибока тільки й увійде в українську історію своїми провокаціями, в яких багато хто вже чітко вбачає #рука_Москви. Про Ірину Фаріон ми вже згадували, а ще є Юрій Михальчишин, який видасть щось про «синьожопу банду», або Мірошніченко та Бенюк, які набили ген директора НТКУ Пантелеймонова, або Руслан Кошулинський, який імітував допомогу пораненим на Майдані під готелем «Україна» заради рейтингів, тощо. А що вже казати про призначення екс-голови земельної комісії Львівської міської ради Махніцького Генпрокурором України! Ні, ви тільки вдумайтеся: ек-голови земельної комісії – Генпрокурором України! Та будь-якого голову земельної комісії можна сходу садити в тюрму на 10 років і буде за що! А вони його – в крісло Генпрокурора! Зрозуміло чому в генпрокурора Махніцького були такі видатні досягнення на ниві правозахисту.

Хоча, думаю, колеги Махніцького по «Свободі» Олег Тягнибок, а також Пупс (Кривецький) і Вова Морда (Дідух) зі мною не погодяться й далі наполягатимуть на тому, що Махніцький був чудовим Генпрокурором.

Що ж – скільки людей, стільки й думок. Сподіваємося, що сільська вчителька Тебешевська впишеться в цей вертеп однодумців і почуватиметься там, як своя серед своїх. От тільки чи потрібні українцям такі політики?

Автор: Олексій Кудерявець


Інтерв'ю

«На Майдані постійно відчували тиск, але страху не було», – Ігор Мартин

Олег Баляш: "Розвиток рідного краю - наша відповідальність"

Мирослав Хом'як: Будуть сильними громади – буде сильною Україна

Аналітика

Бізнес на здоров’ї

Гола правда про стоматологію

МОЗ чекають зміни?

Від редактора

На порозі великих змін

Опитування


© 2013 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту