02.06.2014 11:49

Океан Ельзи на концерті присвятив пісню сучасним Героям України (ВІДЕО)

Вихідними у Львові "Океан Ельзи" відіграв ювілейний більш ніж тригодинний концерт пам'яті та єднання  "20 років разом".

Напередодні концерту Святослав Вакарчук заявив, що не може назвати цей концерт святом, зважаючи на ситуацію, яка склалась в країні.

"Я б не називав цю подію святом, чи якимось фестивалем чи причиною для радості, попри те, що це для нас приємна подія. Я думаю що в такий сьогодні непростий день, це важливо назвати об'єднанням. Об'єднанням багатьох людей, які за багато років поруч з нами виросли, виросли на нашій музиці. Ми хотіли б що ці концерти стали моментом єднання для всіх українців", - зазначив Вакарчук.

Попри постійний дощ на стадіоні "Арена Львів" зібралися майже 40 тисяч прихильників "Океану Ельзи".

Композицію "На лінії вогню"  лідер гурту Святослав Вакарчук присвятив усім сучасним героям, які віддали своє життя за Україну. Весь стадіон засвітив ліхтарики та підспівував.

"Нас чекає велике і світле майбутнє, всі великі нації проходили через такого типу випробовування, через які проходить Україна зараз. Заради того, щоб більше ніколи не повторювалось таке, ми повинні бути разом, згуртовуватись і йти вперед. Рано чи пізно, правда переможе і, мені здається, за цими світлими людьми, які зібрались на стадіоні, за ними правда", - сказав зі сцени Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, що після Львова «Океан Ельзи» має виступити у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові і Одесі.

А ще один концерт у Львові "Океан Ельзи" відіграє 24 серпня, на день Незалежності.

Галицька правда

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту