27.12.2013 09:21

Львівську оперу пристосували для інвалідів на візочках

У Львові театр опери та балету відтепер доступний і для неповносправних людей. В театрі імені Соломії Крушельницької встановили індивідуальну підйомну платформу для людей з особливими потребами.

Також облаштували спеціальні кабінки у вбиральнях. Згодом планують пристосувати спеціальні місця в залі для інвалідних візків.

«Багато зусиль було покладено, щоб театр опери та балету міг з гідністю прийняти людей з інвалідністю, щоб не треба було їх заносити. Тепер вони можуть мати повні враження, що вони були в культурному місці і їхня гідність не була принижена», - розповів Ярослав Грибальський, координатор програми «Безбарєрна Україна»

Платформа, яку спорудили в театрі обійшлося майже у 100 тисяч гривень. Конструкція у складеному вигляді займає не багато місця, відтак не заважатиме іншим відвідувачам театру.

Варто зауважити, Львівський оперний театр поки що єдиний в Україні заклад такого типу, який пристосували для людей з обмеженими можливостями. Ініціатори програми в майбутньому добиватимуться, щоб для людей з особливими потребами, виділили ще кілька місць для паркування біля театру.  

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту