06.12.2017 17:30

У 2018 року на розвиток культури Львівщини виділили 11 мільйонів

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора під час сесії Львівської облради депутати затвердили Програму розвитку культури Львівщини на 2018 – 2020 роки.

На загальний обсяг фінансування програми у наступному році депутати передбачили з обласного бюджету 11 250 тис грн.

За ці кошти в області планують популяризувати українську мову та культуру, забезпечити підтримку народних домів області, поповнити бібліотечні фонди, здійснити підтримку музеїв області та мистецьких шкіл.

Також частину коштів із програми депутати пеердбачили на відзначення державних свят, пам’ятних дат, підтримку видатних творчих особистостей та установ і закладів культури, співфінансування проектів, що реалізуються на території області із залученням міжнародної технічної допомоги. 

Окрім цього у рамках програми проводитимуться конкурси: презентація потенціалу Львівщини в країнах проживання української діаспори, транскордонна співпраця, конкурс оперного співу серед молодих виконавців ім. Василя Сліпака, конкурс культурних та медійних обмінів між закладами Львівської та Луганської областями, конкурс "Топ 10 народних домів", конкурс мистецьких проектів серед громадських організацій Львівщини, конкурс мистецьких проектів серед творчих спілок Львівщини та конкурс проектів національних товариств Львівщини.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту