12.02.2018 12:00

Польща внесла зміни у закон щодо перебування українців на території країни

Про це повідомляє Польське радіо. 

Сьогодні у Польщі набули чинності зміни до закону про іноземців у Польщі. Зокрема, зміни передбачають видачу посвідки на перебування у випадку перенесення компанії до Польщі, а також усі, хто планує переїхати до Польщі на постійне перебування, повинні отримати відповідний дозвіл та знати польську мову щонайменше на рівні B1.

Громадяни з держав з-поза меж Європейського Союзу, як йдеться у повідомленні, можуть переносити свої компанії до Польщі і на цій основі отримувати дозволи на тимчасове перебування в країні.

Загалом, зміни можуть стосуватися 200 тисяч осіб.

Зазначимо, максимальний термін для перенесення компанії до Польщі становить 3 роки у випадку менеджерів і фахівців та 1 рік у випадку стажистів. Щоб скористатися можливістю перенесення компанії, потрібно працювати в даній фірмі протягом 12 місяців у випадку менеджерів та фахівців і 6 місяців у випадку стажистів.

Скерувати місцевій владі клопотання про дозвіл на тимчасове перебування у Польщі може тільки керівництво компанії, яку переносять. На основі дозволу іноземець зможе працювати в цій фірмі на території всього Євросоюзу.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту