11.04.2018 14:00

Медична реформа: місце реєстрації не впливає на вибір сімейного лікаря

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, пацієнти мають право обирати собі лікарів і отримувати доступні і якісні медичні послуги незалежно від місця реєстрації. 

"З 1 квітня медична реформа почала запроваджуватися на місцях, і зараз головна задача місцевої влади по всій країні – забезпечити для людей можливість вільно обрати свого лікаря", – наголосив Павло Розенко.

За його словами, станом на 10 квітня в Україні підписано 304 тисяч декларацій з медиками, майже 265 тисяч українців вже обрали свого лікаря: терапевта, педіатра та сімейного лікаря.

Найбільше декларацій підписано у Закарпатській області, у Києві, Донецькій, Чернівецькій та Полтавській областях, найменше – у Херсонській, Черкаській, Рівненській, Сумській і Чернігівській областях.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні стартував національна кампанія з вибору сімейного лікаря.

Раніше Міністерство охорони здоров'я оприлюднило покрокову інструкцію з вибору сімейного лікаря, а також затвердило порядок надання первинної медичної допомоги, який регламентує роботу терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів, дає чіткий перелік послуг закладів надання первинної медичної допомоги.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту