16.05.2018 14:00

Львів організує проживання випускникам із віддалених районів області на час проведення ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання з німецької, французької та іспанської мови здаватимуть лише у Львові. Тому випускникам, які матимуть бажання приїхати завчасно, обласна влада організує можливість проживання у місті.

ЗНО-2018 стартує 22 травня іспитом із математики, а до 13 червня планують оголосити результати з української мови та літератури.

Також протягом 5 робочих днів з дня оголошення результату в Український центр оцінювання якості освіти можна буде подати апеляційну заяву.

"Після оголошення результатів, ознайомившись із ними, учасники ЗНО матимуть можливість подати апеляційну заяву якщо результат їх не задовільняє", – заявила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Крім цього, у зв'язку з епідемією кору у Львові, хворі можуть зареєструватися на додаткову сесію, яка буде проводитись із 2 липня. У Львові буде лише один такий пункт. Ті, хто пропустив основну сесію ЗНО через поважну причину, матимуть змогу протягом 5 робочих днів з дня проведення предмета подати у Львівський регіональний центр заяву на участь у додатковій сесії і оригінал документа, який підтверить причину відсутності на основній сесії (хвороба, смерть близької людини, участь у міжнародних змаганнях, які проходять під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України).

А до 21 першого травня триває запис на додаткову сесію осіб, які перебувають на непідконтрольній території України, які перебувають в АТО, тих хто перебуває у колоніях чи тюрмах або осіб, що перебували на навчанні за кордоном.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту