04.07.2018 12:00

Жителі Львівщини виступили за підтримку братніх відносин із Польщею

Про це повідомили в перс-службі Львівської ОДА.

Ініціював звернення батько загиблого учасника АТО Володимира Юричка Володимир.

У час війни на Сході нашої держави конфронтації у відносинах між Україною та Польщею ведуть до дестабілізації і служать на користь агресору. Про це йдеться у зверненні громадських організацій Самбірщини.

"Ми, громадяни України, жителі Самбірщини польської і української національностей, підтримуємо звернення української та польської інтелігенції від 9 березня 2018 року проти конфронтації у відносинах обох сторін: "Досвід наших народів, винесений з попередніх століть, засвідчує: кожна конфронтація між поляками та українцями, часто інспірована Росією, призводить до нашої спільної поразки."

Також підтримуємо спільну заяву екс-президентів України та Польщі від 28 травня 2018 року, у якій наголошується, що «Польща та Україна не повинні стати заручниками складної історії, а шукати у ній те, що згуртовує, а не роз’єднує", - йдеться у документі.

Текст підписаний низкою громадських організацій Самбірського району, зокрема ГО "Самооборона Самбірщини", ГО "Спілки учасників АТО", самбірський осередком товариства "Надсяння", "Просвіта" та іншими.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту