05.07.2018 12:00

У Самборі відкрили першу в області державну сміттєсортувальну лінію

Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Назарій Романчук.

"4 липня у Самборі відкрили сортувальну лінію. Наступна сміттєсортувальна лінія, з трьох закуплених на державний кошт, буде у Новояворівську. І ще ми зараз працюємо над тим аби у Дрогобицькому районі встановити", – анонсував Романчук.

Чиновник додав, що такі сміттєсортувальні лінії дають можливість приблизно на 30% зменшити об'єм того сміття, що захоронюватимуть на полігонах. 

Додамо, що у області вже працюють сміттєсортувальні лінії у Червонограді, Золочеві, Стрию. Станом на жовтень 2017 року роздільним збором ТПВ було охоплено лише 32% населення Львівщини. Всі мешканці області повинні перейти на сортування сміття до 2020 року.

Нагадаємо, техніку для сортування сміття обласна державна адміністрація купила у грудні 2017 року. Вартість однієї лінії становить 5,4 млн грн. У її комплектацію входить бункер для завантаження відходів, три види транспортерів, конвеєр та два сепаратори.

Переможцем тендеру стало ТОВ "Хаммель-Україна" зареєстроване в селі Малехів Жовківського району, власником фірми є Василь Кушинський та швейцарська компанія Astoria Capital Group Gmbh.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту