30.11.2018 12:00

Прикордонна служба не пропускатиме росіян в Україну

Про це повідомляє Українська правда. 

Державна прикордонна служба обмежила пропус на територію України росіян чоловічої статі віком від 16 до 60 років на період воєнного стану.  

За словами голови Держприкордонної служби  Петра Цигикала, в Україну пропускатимуть лише тих росіян, які прибули "з гуманітароною місією", наприклад на похорон. 

Надалі такі гуманітарні випадки чітко пропишуть в інструкції прикордонникам.

"Україна ввела обмеження щодо в'їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60, щоб РФ не формувала в Україні загони "приватних" армій, які насправді є представниками Збройних сил РФ. Щоб не дати росіянам здійснити в Україні ті операції, які вони планували ще в 2014 році", – написав Петро Порошенко на своїй сторінці в Фейсбук. 

Наразі прикордонну службу переведено в 1-й рівень боєготовності, вона посилено охороняє кордон з Росією й анексованим Кримом.

Нагадаємо, 25 листопада у Азовському морі прикордонні катери ФСБ Росії відкрили вогонь по корабельній групі Військово-Морських Сил України. Три кораблі українських ВМС були захоплені російським спецназом. У результаті цього парламент ввів воєнний стан в Україні терміном на 30 днів.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту