27.02.2019 12:00

У Львові майже на 2 гривні зрости тарифи на воду

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора на своєму засіданні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для усіх категорій споживачів ЛМКП «Львівводоканал» на 2019 рік.

Відтепер абоненти будуть сплачувати на 12 − 13,2% більше за послуги, які надає «Львівводоканал».

Вартість послуг для мешканців багатоквартирних будинків зросте на 1 гривню, 69 копійок та становитиме 15 гривень і 73 копійки − це разом за водопостачання і водовідведення 1 м³ з врахуванням ПДВ.

Для юридичних споживачів та мешканців приватного сектору тариф зросте на 1 гривню, 70 копійок та становитиме 14 гривень, 61 копійку; для оптових споживачів тариф зросте на 63 копійки та становитиме 5 гривень, 56 копійок.

Нагадаємо, на зміну тарифів вплинули зростання цін на електроенергію, витрати на реагенти та на експлуатацію насосних агрегатів для підкачування води в мережі холодної води та оплата праці.

Тарифи набудуть чинності з 15 березня 2019 року, але не раніше наступного дня після офіційного опублікування в газеті «Урядовий кур’єр».

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту