27.05.2019 12:00

На Львівщині триває призов до армії

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Загалом, 870 юнаків з Львівщини поповнять лави Збройних Сил України та інших військових формувань під час призовної кампанії "Весна-2019".

"Майже 500 львівських юнаків одягнули солдатські однострої. Слід наголосити на тому, що на сьогоднішній день багато призовників приходять до районних військових комісаріатів не чекаючи повістки. Здебільшого юнаки хочуть служити в елітних військах. Одразу відповім, що набір в такі військові частини триває і досі – бажаючим потрібно звернутися до районного військового комісаріату" – зазначив військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату Олександр Тіщенко.

За його словами робота ведеться планово – оповіщення призовників, прибуття їх на дільниці, збірні пункти та відправки до війська.

Згідно з указом президента, у 2019 році чергові призови громадян України на строкову військову службу відбудуться у квітні-червні та жовтні – грудні.

На строкову військову службу призивають придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

© 2009 Галицька Правда
Використання матеріалів тільки за наявністю гіперпосилання на www.galpravda.info

створення сайту